KONST / Oljemålningar / Olja på tyg 6583637
*
nr 658 3637
Olja på tyg , Michael Kadaz (f. 1980), I love Chanel, 70 x 50
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 september 2010
kl 18:01:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 22:53:42
1
200 kr
23/9 23:12:44
2
150 kr
23/9 23:13:15
2
250 kr
24/9 18:28:13
3
300 kr
25/9 20:21:34
4
1.000 kr
26/9 15:07:30
5
400 kr
26/9 15:08:22
5
500 kr
26/9 19:27:43
6
750 kr
26/9 19:29:36
6
950 kr
27/9 14:33:51
7
1.100 kr
27/9 14:35:53
4
Vinnande bud
27/9 17:56:09
8
1.400 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: i love chanel michael kadaz olja på tyg oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
*
nr 658 3637
Olja på tyg , Michael Kadaz (f. 1980), I love Chanel, 70 x 50
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 september 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/9 22:53:42 | 1 | 200 kr |
23/9 23:12:44 | 2 | 150 kr |
23/9 23:13:15 | 2 | 250 kr |
24/9 18:28:13 | 3 | 300 kr |
25/9 20:21:34 | 4 | 1.000 kr |
26/9 15:07:30 | 5 | 400 kr |
26/9 15:08:22 | 5 | 500 kr |
26/9 19:27:43 | 6 | 750 kr |
26/9 19:29:36 | 6 | 950 kr |
27/9 14:33:51 | 7 | 1.100 kr |
27/9 14:35:53 | 4 | Vinnande bud |
27/9 17:56:09 | 8 | 1.400 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: i love chanel michael kadaz olja på tyg oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49